Zobacz pojedynczy post
Stare 19-05-11, 20:10   #1
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie Organizacja Przeciwko RPG'owcom i Teorie Spiskowe

Czym jest OPR czyli Organizacja Przeciwko RPG'owcom i o jakich Teoriach Spiskowych mówimy? Już wyjaśniam.

Być może wielu z was słyszało o stronie, której nie bardzo mi reklamować na Oficjalnym Forum (tak :) bo już jest też i nieoficjalne), a jest to strona, która zdradza sekrety gry.

Od razu zacznę od swojego zdania żeby nie było że znów hejtuje. Osobiście mi ta strona nie przeszkadza mimo że jestem przeciwko solucjom. Ale nie mówię tego by komuś zakazywać korzystania z ściągawek, bo każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie że to psuje frajdę. Teraz zostanę uznany za zagorzałego RPG'owca co nie jest dobrym sformułowaniem, dlatego już wyjaśniam na czym to polega...

Gdy masz podane na tacy wszystko, to zaliczasz po to by zaliczyć, i jaki w tym sens? Jak już zaliczysz to jakie jest Twoje odczucie? "Dostałem doświadczenie, dostałem jakiś unikatowy przedmiot, jest fajnie." Ale jest lepiej kiedy dochodzisz do czegoś sam, poznajesz świat samodzielnie gdy jesteś ciekawy a po trudnym zadaniem na główkowanie, jesteś z siebie dumny że to ogarnąłeś. Ale to tylko moje zdanie, nie każdy ma dusze prawdziwego gracza.

Większość to Cheaterzy, Hackerzy i cała reszta, która nigdy niczego nie uzyska samemu. Musi wspomóc się jakimś pomocnym programem by pokazać siebie w sieci tak jak nigdy nie pokaże w życiu rzeczywistym. Ludzie trenują, poznają, starają się mocno nie po to by ktoś w chwile uzyskał to co oni, na co oni pracowali dłuższy czas.

Ale mimo to pojawili się tacy i tutaj, i już mają swoją nazwę ze względu na ich masywność, stali się Organizacją, przeciwko tym, którzy nie chcą na oficjalnym forum zdradzać sekretów gry, ułatwiających grę dla nowych, oraz ze względu na założenie Administracji.

Wszystko było by okej, bo w sumie niech sobie i mają tą stronę, ale ... Zaczęły pojawiać się kontrowersyjne zaprzeczenia co do wypowiedzi i założeń Administratorów. Miałem momenty kiedy to ja sam obwiniałem Administracje o niechlujstwo. Co do pewnych własnych założeń mam pewność, a co do innych, zmieniłem zdanie. Bo przecież każdy może je mieć, co nie? :)

Na tej stronie powstał również dział dotyczący tego tematu, a nazywa się "Afery Altaronu", sama nazwa poparta też newsem, tak przyciąga że aż trudno nie zaspokoić ciekawości co tam za afery się kryją. Co prawda strona nie ma jeszcze dużej oglądalności bo spam reklamowy na forum oficjalnym został szybko usunięty (jak i zapewne sam użytkownik) ale aferzyści tutaj pojawiają się często.

Tematy takie jak wylogowanie z białą czaszką, czy odbanowanie pojawiły się i budzą wątpliwości wśród aferzystów czy też zwykłych graczy. Nie jestem naocznym świadkiem, a przypuszczenia moje mogą być takie, że serwer może sprawiać psikusy. Pojawił się crash, częste zmiany ze względu na błędne ubalansowanie itd

Gra jest nowa, serwer świeżo otwarty, co prawda przyciągną sporo graczy, ale nie oszukujmy się, bo wciąż staje na nogi z przysłowiowego raczkowania.

Co wy o tym myślicie? Dla ciekawskich mogę podać adres strony na pw.

Pozdrawiam
Van Taron
Van Taron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem