Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-17, 17:47   #84
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Fajnie, że coś tak drgnęło i jest jakaś szansa na reset. Kiedy pisałem o zmniejszeniu dmg, chodziło mi tylko o zmniejszenie wszystkim po równo dmg w PVE o jakiś tam procent. Na pewno trzeba wprowadzić wiele różnych niewielkich zmian, mających poprawić balans, ale tu się za bardzo nie wypowiem, bo grałem tylko zwiadem duch-alch (nim na pewno grało się fajnie :p). To, za czym bardzo motzno głosuję, to zmniejszenie wartościowego loota z potworów o 60-75%, nie ruszając przy tym itemów typu płytowy pancerz, łuk czy jakieś tam białe klingi, żeby niskie poziomy mogły jakoś wyżyć. Na obecnej edycji hajs bardzo szybko zaczynał tracić na wartości, co jest początkiem końca każdego serwera. Prowadziło to do akcji, typu zarabianie 30 talarów 10 levelem w jeden dzień na jednym spocie kur. Ktoś może napisać, że expiąc, nie wiem, na umarłych mnichach, był ledwo ledwo na +, więc zmniejszenie loota to głupota, bo nie będzie się dało expic z powodu braku kasy, ale jest to oczywiście kupa prawda - zmniejszenie loota po prostu wymusi na graczach bardziej ekonomiczne expienie i strategie bardziej ambitne niż bieganie na pełnym speedzie po respie, spamując odes rago. No i chciałbym zaproponować zdecydowane zwiększenie częstotliwości respienia się nisko i średnio poziomowych bossów, typu trzewioczaszka czy poltergeist. Nie dropią one żadnych znaczących itemów, a dają dużo frajdy jak się je bije niskopoziomowymi postaciami.
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem