Zobacz pojedynczy post
Stare 03-10-17, 10:02   #23
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Enson Zobacz post
5. jest duzo ludzi na serwerze ktorzy maja znajomosci wiadome jak na kazdym serwie. no i wchodzi taki 20 mag na respa do kogos co ma wyzszy o wiele lvl np 70~ i pisze ten low lvl do niego ze ma wyjsc bo padnie. mapa jakas duza nie jest i nie ma mozliwosci takich duzych na roznorodnosc expow zeby zarobic kase czy lvl podbic. idac taka polityka na serwerze i wyrzucanie ludzi z respow bo ma sie znajomego co zaraz wpadnie czy cos i bedzie PA na low lvl to jeszcze 2-3 tygodnie i ten serwer padnie i bedzie grala jedna ekipa na serwerze liczaca 20 osob a nowi gracze zrobia rage quit bo beda mieli dosyc takiego grania

Mowcie co chcecie ale w taki sposob serwer dlugo nie pociagnie a duzo graczy przyszlo tu z nadzieja ze ta edycja bedzie sie trzymac na tyle dlugo zeby mozna bylo pograc dluzej a nie miec zajawke na serwer na tydzien..
I co z tego ze ja jestem nowy i nie gralem na poprzednich edycjach, a moze wlasnie przez to ze jestem nowy i zauwazam takie rzeczy na serwerze (nie tylko ja bo jest wiecej takich osob a poporstu nie wypowiadaja sie na ten temat) to powinniscie zwrocic uwage na to.

I jeszcze kwestia UPDATE'A. Jezeli bedzie mozliwosc wprowadzenia mapy wczesniej to byloby lepsze rozwiazanie zeby ludzie sie miescili na mapie i respach
Widzisz jak tłumaczyłem to Selbowi to odpisał że sieje zamęt i KŁAMIE !!! ze wcale tak nie będzie... cóż... właśnie to jest beznadziejne pvp i beznadziejne grzebanie w tym co jest zamiast dodanie nowych lokalizacji i rozwijanie serwera poprzez eventy... chocby i krucjaty gdzie codziennie od 18- do 20 jest pvp i walcza ze soba 2 miasta...

Kolego Wyżej ja grałem na poprzednich edycjach i niestety administracja słucha tylko tych swoich ludzi ba i jeszcze Ci powie że nic nie robiłeś albo się nie udzielałeś. W każdym razie życzę Ci abyś wygrał z nimi tą walkę mnie się nie udało.


Ps. A teraz najlepsze dla nich Twój post to płacz bo ktoś wygonił Cię z respa. Ich myslenie jest jak w gimnazjum jeżeli chodzi o rozgrywkę w tej grze.
Powinien powstać oddzielny projekt Altaron NON-PVP jako córka I Ja chętnie go poprowadzę! Zobaczymy kto ile graczy będzie miał <hehe><zaciera ręce>
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem