Zobacz pojedynczy post
Stare 04-09-18, 09:20   #24
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Ustalmy fakty.

Mag ma największe obrażenia, szczególnie na niższych poziomach. Pozwala to na najszybsze expienie na silniejszych potworkach na starcie (oficerowie, abitańce) a może to robić własnie dlatego, że jest w stanie zadawać duże obrażenia i trzymać dystans. Pieprzenie, że obrażenia nie mają nic wspólnego z kwestią prędkości przemilczę - absurd, bo to ścisła zależność.
Obserwuję rozgrywkę i widzę, że sytuacja za bardzo się nie zmieniła - magowie nadal na starcie expią najszybciej i najbardziej wydajnie, zadają największe obrażenia punktowe oraz co ważniejsze - obszarowe. Ot, maja trochę trudniej i muszą bardziej uważać - jak dla mnie okej.

Niedługo wkroczycie już na etap expienia drużynowego, więc ta prędkość już w ogóle w tym aspekcie traci na ważności - na wyższych poziomach i tak żaden potworek Was nie dogoni a mając rycerza czujecie się i tak bezpiecznie.

Tak więc zostaje aspekt pvp, w którym póki co jedynie możemy sobie gdybać a i tak ustalmy jedno - mag ma mieć najciężej ze względu na to, że jest postacią najbardziej uniwersalną ze względu na wachlarz czarów/żywiołów/obrażeń.

Mam wrażenie, że dotychczas na prawdę wszystko było okej a teraz zaś wracamy do nerwowego tupania nóżką, bo nagle Wasze wyobrażenie na temat gry magiem uległo zmianie i tyle. Czy zwiększenie prędkości nie spowoduje znów, że będzie mag-ots? Co wtedy ze zwiadowcą? Czy nie za szybko na te wszystkie emocje i wysuwanie tak dalekosiężnych wniosków?

Powiem wprost - nie jestem przekonany, by aktualnie zmieniać tą prędkość. Nie widzę ku temu powodów oprócz Waszych niepotwierdzonych praktyką obaw. Poczekamy - zobaczymy co wyjdzie w praniu.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem