Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 19:33   #19
Rafx
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 5
Domyślnie

Co do drzew mam identyczne odczucie jak i Ty. Pisałem to już. Ogólnie powinny szybciej znikać zeby nie zasłaniać postaci. Część krzaków na Kogarze mozna by zastapić trzciną żeby mozna było wycinać maczetą. Logiczne w przypadku przedzierania się przez Jungle.

+1 za to i tu się z tb zgadzam.
Co do reszty nie podoba mi się rozgniatanie mobow gdyż sam próbowałem to wprowadzić do swojego projektu ale ciągle były z tym problemy ale tu może być też moja wina gdyż nie wiem wszystkiego po prostu i tutaj z tym musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej kompetentny odemnie i to zostawiam dalej do dyskusji ale dalej nie wiadomo jakby wpływało to właśnie na war mode lecz wtedy muszą się wypowiedzieć osoby które że tak się ujmę lubią się naparzać. Rozumiem cię masz swoje życie i jest jak jest ale weź pod uwagę jedną rzecz do nie które rzeczy muszą być czymś poparte tak jest w tym przypadku jeśli duża część graczy by poparła taką propozycję nie ma z tym problemy dopracować to w odpowiedni sposób i git a jeśli jest to pojedynczy przypadek to nie można zmieniać czegoś pod kogoś ( przepraszam za słowa nie mogłem znaleźć lepszych). Mi osobiście nie podoba się po prostu w sposób w jaki to przedstawiłeś sama koncepcja była by dobra jeśli by byli gracze którzy by wyrazili podobne zdanie do twojego i to nie pojedyncze jednostki ale dana ilość osób nie mówię o większości ale żeby ta x ilość graczy cię poparła. Moim osobistym zdaniem wprowadzenie działa od x expa na godzinę byłoby błędem bo ucierpiała by ją tym część graczy dlatego jeśli miało by coś takiego wprowadzone to na innej zasadzie.
(Z góry przepraszam jeśli coś jest nakićkane albo nie przedstawione w prosty sposób niestety nie zawsze potrafię to przedstawić jeszcze raz przepraszam taka moja wada )
Rafx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem