Temat: Altaron
Zobacz pojedynczy post
Stare 31-01-15, 14:16   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Tworzona jest Nowa Gra, do której przeniesione zostaną realia Altaronu, ale która będzie bardziej skomplikowana i nastawiona bardziej RPG względem tego, co jest teraz. Taki był zamiar od początku (tak mi się przynajmniej wydaje) i OTS Altaron jest tylko ścieżką, po której zmierza się do końcowego efektu.

Moim skromnym zdaniem, jest bardzo duża różnica pomiędzy 'starą Tibią po polsku' a 'nowym Altaronem'. Różnica, która większości osób się nie spodoba, ale która przyciągnie rodzaj graczy, których w Altaronie jest niewielu.

Czyli - Ci, którzy głosują na starą Tibię, nigdy nie będą zadowoleni przyszłym Altaronem i bezpieczniej będzie poszukać czegoś innego.

Co zaś się tyczy czasu realizacji projektu... to jest jak z drugą linią metra w Warszawie. Szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzi, czy uruchomią ją we wrześniu, czy w styczniu, czy za dwa lata. Ważne, że uruchomią, bo będzie to naprawdę fajna sprawa.

Zaznaczam, że powyższe to moja prywatna opinia i nie opiera się na tajemnej, pozyskanej z nielegalnych źródeł wiedzy.

Pozdrawiam!
Catthon jest nieaktywny