Zobacz pojedynczy post
Stare 02-02-16, 15:47   #1
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
uśmiech Info :) support, nieprawidłowości Info :)

Mam dziwne podejrzenia co tam robicie :) pewnie obniżacie maga ta? nie można po prostu zmniejszyć mu dmg o 15-20% ze wszystkiego i zająć się czymś innym? bardziej pożytecznym.

Za jakieś 5 dni kończy się mi ss, i wiecie co? nie kupię już, chyba że na 100 lvlu jakoś dlaczego? najlepsze w ss dla mnie to więcej Życia i pewnei tylko dlatego kupię go na jakimś 100lvlu.

Bonus łóżkowy? ha! :D mam ss od miesiąca i nie użyłem go ani razu, dlaczego? pewnie temu że to trochę mało żebym się miał fatygować a często kończę o 24:00 a wchodzę o 8:00 lub trochę później więc wiecie...

Sub profa? alchemik? Pff... i tak nie mogę robić mikstur, od kilku dni próbuję kupić 2000x czerwona róża żeby móc robić mikstury.nadal chcę kupić. nazbierać? jasne ze 50 na godzinę tylko że na poty wydam więcej róż niż nazbierałem, najlepiej bym od razu zaczął nową postać ale się mi nie chce i liczę że umożliwicie 3 sub profę na jakimś 150lvlu może.

Nowe tereny i expy? na Neolith ich sporo, a jak będę chciał nowych to sobie zrobię przeszłość :)

prosił bym o nie komentowanie tego temau Noobom Hejtorem to ma być przede wszystkim info które pewnie dotyka nie jednego

Temat myślę że można zamknąć jak uważacie :)
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem