Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-08-17, 13:04   #400
Spider
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Trolli fakt jest lipa straszna, brakuje tutaj nam dodania pierścienia magicznej tarczy aby szybciej można było wydropić go mag z tego powodu to strasznie kuleje lub po prostu dodaniu mu spella na magiczną tarcze many
Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Mag to typowy pocisk ma być do zgładzania w pvp i nie róbcie z niego elitarnego czołga aby mógł stać bo będzie bombardować wszystko nieskazitelnie a o to w tym nie chodzi właśnie.
Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie utamki to był wielki protest. Teraz mamy utamke.

Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie run do sklepu też protest xD.

Mieliście efekt, że nie było żadnego aktywnego maga.

Głównym problemem na altaronie jest brak ludzi - bo nie ma gdzie expić.

Śpieszę wytłumaczyć.
Główne oblegane respy to były : warloki, profany, kościane, górskie, piaskowe, mysmenie?

Co je łączy? Na wszystkich występuje JEDEN rodzaj mobów - wyjątek stanowią kościane - ale tam głównie rycerz - i te dodatkowe moby to pokutnik, widmo, wiarołomca podobny dmg do kościanych i ta sama technika ubijania - głównie dół raindaru gdzie się latało bo góra nie wyrespiała.

To moje propozycje by przywrócić atrakcyjność respów. Altaron może ma być trudny ale nie wkurwiający i irytujący.

- Węże wodne - zmienić z ostatniego poziomu komnat wszystkie inne moby na węże wodne (stare). Poziom wyżej zmienić na młode i stare. Co to za expienie przyszedłem na węże a to mi wyskoczy rekinołak a to topielica, a to mnie wił przyblokuje na niewidce jak uciekam od 2 węży. Patologia takie łączenie mobów słabych z silnymi.

- SMOKI każdy rodzaj - Usunąć czerwonym, młodym czerwonym i wszystkim innym które to mają (już nie pamiętam nawet) ten czar którym zostawiają pole "fire fieldów". Kogo to nie wkurwia? Biegasz po ogniach przez co ognisty amulet w ciągu minuty się spala. A smoki spamują ten czar jak wściekłe. Zasypują loota.

- Abitańskie monstra - Zmniejszyć im, albo całkowicie odebrać wysysanie życia. Albo jeszcze zmienić je na dotyk - coś ala exori na jedną kratkę. Tak by był to exp dla palka i maga. Obecnie expisz sobie w miarę normalnie, aż tu hyc dostajesz spam wyssania od kilku mobów plus kilku zza ekranu xD. Przyspieszyć tam respa - bo gdy mieliśmy już lvl, żeby tam przeżyć to resp nie wyrabiał. Nic tak nie wkurwia jak czekanie na respa.

- Zamek gwardzistów. Usunąć całkowicie łotrzyce z wnętrza i podziemi zamku. Biją one sporo, uciekają po całym respie. zamienić je na najemników lub gwardzistów. Zabrać niewidkę zabójczyniom.

- Obóz orków - Zwiększyć każdemu z orków loot x 3. Dodać berserkerowi drop katany 25% szans. Dodać wojownikowi 25% na szczerbiec. Szamanowi zmienić kostur nowicjusza na kostur ucznia 25% szans. Nie ma tam expa to niech przynajmniej będzie kasa. KTO TAM CHODZIŁ oprócz bosika???

- Nadzorce. Usunąć wszystkim oczniakom summony lub jeżeli jest to możliwe to niech znikają po zabiciu przywołującego. Znikają - a nie padają i zostawiają swoje zwłoki. Naprawdę zajebiste jest szukanie loota w stosie tak samo wyglądających ciał. Najprościej usunąć im summony. Zmniejszyć wysysanie many o połowę.

-Trolle wszystkie prócz górskich - zwiększyć loot 3x. Kolejne expowisko dla kasy.

- Oficerowie i generałowie - to samo loot x3

- Magowie dorafsa. Wejście od Neolith - Poszerzyć , usunąć jedne drzwi by nie było blokowania nobcharami. Pierwszy poziom gdzie śpią i respią się kapłanki, czempiony, magowie i biega jeden piromanta po sali treningowej. Zamienić wszystkie te moby na czerwonych magów + piromante zamienić na czempiona. Usunąć kapłanki z wyższych poziomów, niech będą tylko w podziemiach.

- Lodowe moby - usunąć chillery i ymirsony z pierwszego poziomu (pierwszego okręgu) i z tuneli. Zmienić je na hrimtury. Dla równowagi można na niższym poziomie zmienić hrimy na ymirsony.

-Praojce - zabrać im paraliż i zmniejszyć ich szybkość o połowę.
- hydry - zabrać im paraliż
- żywiołaki ziemi - loot x3
- wampiry - loot x3



Zwiększenie loota rozumiem jako zmiana procentu wypadania poszczególnych itemów a nie dodanie sakiewek =.=

A dodatkowo - Loot z profanów pomniejszyć o połowę a dodać więcej grudek szlamu. + dźwignie jeden raz na ss.
Spider jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem