Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-08-17, 13:42   #356
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Witam, z tej strony Lord Askary, mianowany na lorda przez samego Księcia Askary za zasługi w walce z brazolami w latach 90-tych, odznaczony wieloma askarskimi medalami, commander walk o kazodroon i venore, zwycięzca wojen altarońskich po stronie exorit i collegium, przyjaciel bułgarów oraz norwegów, posiadacz jednego z pierwszych knight setów na askarze, altarońska ręka sprawiedliwości, wzór cnót, oraz wzór naśladowania dla fasola, mojego kumpla, wynalazca askarskiego podniebienia

Kilka słów ode mnie, rozmawiałem wczoraj z Ivanem, niestety siedzi w guantanamo, miałem z nim tutaj szarować postać, razem mieliśmy grać knightem i robić askarskie podniebienie. Niestety zostało mu jeszcze 42 lata odsiadki, więc chyba się nie wyrobi na rozpoczęcie serwera. Więc, doszedłem do wniosku, że sam nie będę brał udziału, wiem, że masa fanów czekała na mój udział w tej edycji, niestety będę musiał Was rozczarować, ale nie płaczcie, nie smućcie się, życie trwa dalej, wiem, że dla większości z Was jest to tylko wegetacja no, ale chuj. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli ze mną styczność, tą pozytywną i negatywną, wszyscy którzy płacili mi paymenty, oraz zginęli z ręki mojej i moich przyjaciół. Trochę z mojego życia prywatnego, porzuciłem mundur, nie jestem już żołnierzem, teraz przemycam na granicy czeczeńskiej uran razem z Jurkiem Owsiakiem, pozdrawiam wszystkich. Wasz Lord Askary
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem