Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-15, 17:57   #26
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Poczekaj...
Mówi to osoba, która miesiącami rozkminiała jak zdobyć złotą podkowę, próbowała rozwikłać jakieś zagadki, dochodziła do sedna sprawy dniami i nocami, bo nie mogła przez to spać, próbowała jakiś dziwnych rozwiązań, kombinacji... Innymi słowy.. Chyba rpg co?
Mówi to osoba, która wciela się w fikcyjną postać tak bardzo, że spędza 16h na refilu i utożsamia się z nią, przejmując się tym samym wszystkim, co się dzieje w grze, na forum i nie ma do niczego dystansu.

Skoro tak ci wszystko wisi, to po co probujesz coś udowodnić jakimś pikselom?

@topic

Morgian, bardzo fajny pomysł. ;)

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Wiecie co wam powiem? To już podpada pod chorobę psychiczną, te wasze memy, żale, posty. Myślicie, że my się czymkolwiek przejmujemy. Ale to wy ciągle o tym gadacie, piszecie i pokazujecie jak bardzo przeżywacie rozłam gildi. Wyjdźcie z domu. Odejdźcie od kompa.
Smiech na sali.
Bez pozdrowień.

Najs, miesiącami nie spałem przez złotą podkowę, a no #takbyło #potwierdzoneinfo

Skoro tak Ci wszystko wisi to czemu(gdy nikogo nie ma od nas), grasz nocami, nie raz nawet do 4 nad ranem? Czemu nadal się udzielasz na tym forum, skoro Ci to wisi?


Weż się lepiej na początek zastanów nad sobą, a pózniej wytykaj ludziom na forum jakieś pierdoły typu jakieś cytuje: ,,posty, żale, memy'', a sama robisz to samo. Nikt nie jest idealny tak samo jak nikt normalny nie wytrzymałby z tobą chociaż 5 sekund. Dlatego między innymi odeszliśmy. Ale nie martw się nie byłaś jedynym powodem.

Nigdy nie spędziłem 16h na refilu, nie wyolbrzymiaj. Ale skoro się czepiasz tego ile gram to pochwal się ile sama grasz(a raczej grałaś, jak mogłaś, chociaż kto wie, znając Ciebie, na pewno grasz nową postacia). My wiemy ile grasz, pytanie czy ty wiesz? od 8 rano na wężach do 1-2 w nocy, no ładnie ładnie. Ale przecież Ci nie zależy na tej grze, hehe. Hipokryzja level 1000
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem