Temat: Smoczy set
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-09-18, 11:30   #1
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie Smoczy set

Od kiedy lapa potworow zostala zwiekszona to nikt poza darkiem bijacym czerwone i mna dropiacym zielone luski nie odwiedza ani ankardii ani baliosa bo nie oplaca sie krecic 93 rycem 2h nekro 450k/h na baliosie zeby dropic 20lusek na 1.5h refilla (z 90 wbilbym 103 na dropieniu samych zielonych!!) dropienie zielonych zajeloby mi ok. 13h ciaglego naparzania smokow o czerwonych moge pomarzyc wybijam pojedyncze ale na ankardie bije sie zagladac bo sa na tyle szybkie i mocne ze 2 wykladaja mnie jedyna postac ktora moze je huncic teraz to zwiad ze skradaniem bo bija za 450+ z lapy w krolewski set

Tak wiec mam pare propozycji mysle ze wprowadzenie jednej z nich ulatwi lub uatrakcyjni zdobywanie smoczego setu

- oslabienie dmg lapy czerwonych/bagiennych i zwyklych smokow czerwone powinny bic max 250 w krolewski zwykle do 100-130 a bagienne do ~180-200 teraz bagienny potrafi za 300 walnac w krolewski set...
- ZNACZNE zwiekszenie dropu lusek tak zeby uzbieranie smoczego setu zajmowalo maxymalnie jeden dzien siedzenia 24/7 na respie
- ZNACZNE zwiekszenie expa za te smoki zeby zachecic ludzi do polowania na nie czy to solo czy w team huncie dzieki czemu wiecej lusek trafialoby na market
- zmiana smoczego setu tak zeby wymagal 110-120lvla i byl duzo silniejszy

Obecnie nie oplaca sie kompletowac smoczego setu gdybym np siadl i chcial zdropic wszystko sam wbilbym lvl wystarczajacy do huncenia w teamie chociazby magow po bitewne buty lub solo monstr po nogawice (helm/pancerz to pikus)

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 08-09-18 o 11:45
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem