Temat: Smoczy set
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-09-18, 06:23   #10
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Bump

100 rycerz nekro-alch 2h sezonowy server 2x exp 2x loot (dle waste a zielone smoki tak na + ale nie ma kokosow)
balios exp ~440k/h
ankardia dle xp od 400 do 500k/h przy czym majac suma i 2200hp boje sie stac przy 2 dl jak wyskakuja to uciekam albo bije tak zeby tylko 1 na raz miec przy sobie tj podbiegam lapa rago tote odbiegam

Okej moze dle ankadia nie sa dla rycka i ja to rozumiem ale jezeli ja bije uzywajac rago tote za 1k+ co ture i nie jestem wstanie zrobic nawet polowy tego co na mysmeniach to jest cos nie tak nawet w team huncie 2 x ryc gdzie zbijalismy dla w pare sekund ze nie szly hp poty byla straszna lipa sugeruje przebudowac ten resp tak zeby dalo sie kolko krecic i oslabic ta lape bo to smiech zebym ja majac 2200hp bal sie stanac przy 2 dlach bo sila dorownuja pokutnikowi w nocy

Aha zabilismy okolo 90 zlotych smokow z bigosem w poszukiwaniu 2 tizon do duala so far mamy JEDNA i kilka zlotych pierscieni @selbo moznaby poznac % szanse na drop tizony przy 2x dropie? Bo niedlugo stuknie 24h CIAGLEGO bicia zlotego smoka we dwoch czyli dual tak srednio grywalny chyba ze ktos od 140 dopiero zacznie swoja przygode z 2 pogromcami

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 10-09-18 o 06:29
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem