Temat: [odrzucone] Szczegóły mapy..
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-06-11, 21:45   #21
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

jak przedmówca jestem zdania, ze raindar, bagna są wykonane świetnie+ ankardia tez niczego sobie. bardzo natomiast spodobal mi sie klimat wysp nowych, kiedy tylko zacząłem grę. to samo Neolith- genialne rozmieszczenie zabudowań w miescie, jedynie targowisko wydaje mi się trochę za małe-mogloby byc kilka straganow wiecej, 1 npc sprzedający ziemniaki i pomidory, inny ryby wszelakiej masci, jeszcze inny kolejne warzywa a następny owoce. pozniej rozni npc z firanami, zasłonami. kazdy krzyczący cos o swych towarach i je zachwalający:) co do drzew- polecam zapoznanie się z grafikami drzew z Zezenii- tam niektore choinki niezle sie prezentuja, przede wszystkim dlatego, ze są duze ! :D projekt Altaron to najciekawszy jaki w ostatnich kilku latach mialem okazje oglądać, gdy tylko się rozwinie, zacznie się dodawanie nowych opcji, miast etc. Świetnym projektem jest tez Phobos-ten niestety podobnie jak Altaron jest w trakcie powstawania juz od paru lat :< załapalem sie jakies 2 lata temu na TS i głównie spodobalo mi sie bardzo rozbudowane eq:
1. mozna bylo miec nawet 2 miecze w rękach
2. była tak jakby "druga strona" z eq- procz klasycznego, przelaczalo sie na drugą zakładkę (a'la diablo 2) i mozna bylo zalozyc nagolenniki, rekawice (z tego co pamietam), 2 pierscienie
Kosky jest nieaktywny