Zobacz pojedynczy post
Stare 27-10-17, 10:28   #8
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Chcialbym poprosic zeby osoby odpowiedzialne za nerf predkosci mialy jaja wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny i przesiedzialy na tescie xy godzin, dostosowywujac predkosc mobow do obecnych realii maga i zwiadowcy. Rownoczesnie wnosze o zmiane haper rago, w postaci nerfa 90% dmg i obietnice jego poprawy ktora wejdzie nie wczesniej niz naprawa predkosci. Dodatkowo prosze o wylaczenie dropa koscianych smokow az do wprowadzebia poprawek.
rownoczesnie informuje server cpvp, ze ze wzgledu na wprowadzone zmiany, resp nadzorcow na neolith zostaje zamkniety dla osob z poza mojego teamspeaka, a naprawienie predkosci bedzie dniem w ktorym owa zachcianka zostanie zawieszona. Z pozdrowieniami.

Nie chce zakladac nowego tematu, a podejrzewam, ze ten post wywola niemale kontrowersje, rowniez wsrod moich znajomych.
Moja rada dla administracji przy nerfach dropa: prosze wylaczyc dynamiczny drop ratio, gdyz macie przez niego niejasne informacje, bo inaczej wyjasnic sie niektorych zmian w mobach nie da.
jezeli idea 'okraglych' respow Wam nie odpowiada to polecam z gory je zamknac, gdyz nikt na nich nie bedzie expil i marnujecie tylko moc obliczeniowa serverow.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 27-10-17 o 11:20
Windykator jest nieaktywny