Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 13:10   #10
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
Też jestem na nie. Dzienne powinno właśnie się robić po spaleniu bonusu ...
Powinno się BO ? Bo ty tak uważasz ?
Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
Nie wiem jak sobie wyobrażasz zgniatanie takich golemów i gargulców przez takiego woja czy inną postać.
A kto mówił o zgniataniu Golemów ? Żaby, węże, kleszcze. Ropuchy może przepychać.
Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
Kogar to jest wielka dżungla więc samo przez się mówi że robaków , ropuch i innych rzeczy będzie tam dużo.
Chyba logiczne jest że jak idziesz to kleszcze i inne dziadostwo masz pod nogami i je rozgniatasz ?
Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
Nie jestem za ciągłym utrudnianiu tej gry ale i nie za ciągłym jej ułatwianiu a moim zdaniem jest to zbyt duże ułatwienie.
Ułatwienie czego ?
Kogar jest spaskudzony. Idz pochodz sobie tam krzaków, korzemi itp jest tyle że zostaje po jednej kratce na ruch i do tego pełno robactwa. To nie jest utrudnienie. To sprawia że tam zupełnie nie chce się łazić. To powoduje obrzydzenie do tej części mapy. DOSŁOWNIE OBRZYDZENIE. To jest jakaś katorga tam chodzić. Do tego te wielkie drzewa wszystko zasłaniają.

Własnie spędziłem Półtorej godziny w tym syfie w poszukiwaniu:
Tym razem Brat Bogusław wysłał cię do kapliczki w górach nieopodal zatoki Kogarskiej.
Półtorej godziny żeby łaskawie zarobić 6000 exp ?
to lepiej zabic 3-4 potworki. Kogar zupełnie już zabrał jakikolwiek sens robienia tej misji.
W dniu dzisiejszym przestaje ją robić.

Mówicie coś o tym żeby gry zbytnio nie ułatwiać. Gra ma być wymagająca ale w kontekscie rozgrywki a nie ślęczenia godzinami pomiędzy drzewami nie widząc ani potworów ani swojej postaci często do tego w zupełnych ciemnościach. Ta gra staje się coraz mniej atrakcyjna. Opłaca się chodzić na jedne i te same respy. Pojawiły sie Orki na Kogarze to loot po zmianach jest tragiczny. Pojawiły się Skarabeusze na niższy level to żeby do nich dojść trzeba przejść przez takie tereny że żadnemu low levelowi sie nie uda a jeżeli już to z pewnością nie opłaci. Loot tak mocno obcięty że na moim poziomie kiedy moge tam swobodnie dojść i szybko wybijać i tak mi się nie opłaca bo lepiej idzie zarobić na Ankardii i to przy jednoczesnym dobrym zysku expa. Nie wiem po co tak mocno są cięte looty. Przecież niedługo Kogar przestanie się zupełnie opłacać a patrząc jeszcze na to jak nieatrakcyny jest pod względem poruszania to myślę że wiele osób zupełnie zniechęci do gry.
Zostaną tylko starzy fanatycy i tak będzie sobie wasz nie za łatwy Altaron z 10 graczami.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 18-01-22 o 13:35
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem