Zobacz pojedynczy post
Stare 20-07-22, 05:00   #2
trup5831
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 28
Domyślnie

Nie dziwię się że to wyszło od łaski.
Bardziej dodałbym do hightscore możliwość podglądu skili i kto wbił pierwszy 200 etc.
Bardziej to usunąłbym czat pomoc itp. No trzeba expic skilowac to jest ważniejsze ... .
Jeśli nie chcesz patrzeć na ranking to niepatrz, masz prawdziwi problem i nie problem i ty próbujesz nie problem stawiać wyżej i próbować to rozwiązać niż problem gdzie mało gra ludzi nie ma zabardzo reklamy co za tym idzie grają Ci ludzie co kiedyś zobaczyli że taka gra jest i im się spodobała jeden drugiemu powiedział.
Kiedyś mieli czas chęci żeby zrobić altaron grafiki mechaniki, ale jak to życie trafiła się dziewczyna/chłopak/mąż/żona/dzieci i raptem czasu brakowało żeby rozwijać altaron.
Kto będzie chciał się ścigać w rankingu to będzie robił nawet bez tego tak samo jak ktoś chce siedzieć w dp i gadać, każdy gra jak jemu się podoba jakiś czas temu ktoś mi pisał czemu jeszcze nie mam promocji i profesji szkoda grać bez tego czy jakoś tak pisał, kiedyś to wogle nic praktycznie nie robiłem tylko siedziałem na zamku i grałem w karty i zarabiałem a kasę caly czas zbierałem nie wydawałem nic. Niech każdy gra jak chce
trup5831 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem