Zobacz pojedynczy post
Stare 27-09-18, 08:01   #7
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Patrzyłam na filmik z 2015, to dziadostwo potrafi walnąć za 600.. Przecież to nawet doświadczonego gracza by ubiło, gdyby na moment odwrócił wzrok.. To jest przesada i tak przynajmniej moim zdaniem nie powinno być.. Doświadczony gracz z niskim poziomem nie ma żadnych szans, a co dopiero ktoś nowy.. Wszyscy się tak pruli, że jak wejdzie non-pvp to ludzie będą lurować i nie będzie ich można ubić, a gdy na c-pvp zdarza się sytuacja, że ktoś luruje to nikt na to nie reaguje i jeszcze administracja daje przyzwolenie na tego typu zachowania. Piszesz Catthon o tym, że to nie powoduje strat wśród nowych graczy i tu się mylisz. Traci się jedno z błogosławieństw, które wg Ciebie jest po to by nowi gracze mogli spokojnie zwiedzać świat Altaronu. Tylko wiesz.. Stanie pod depo to nie zwiedzanie, Khana można lurować co jakiś czas, a błogosławieństwa są tylko 3.. Poza tym można stracić chęć do gry.. Przypomnę co Arkon (doradca) napisał, gdy była podobna sytuacja z pokutnikiem:

Cytat:
Ale co wy jeszcze chcecie? pokutnikiem latać po mieście? potem się dziwicie że nie ma graczy. Chodzi o wygodę graczy, która jest ważna, to, że było można pokutnika aż pod depozyt zlurować nie było błędem. A wygoda gracza sprawiła, że zmieniona została mapa, by uniemożliwić zabijanie niewinnych, niskopoziomowych graczy, któzy z tego powodu cierpieli najbardziej.
Wtedy mistrzem gry był Altrel, zobaczmy co napisał:
Cytat:
Nie, nie wymagało to "naprawy" tak jak naprawy nie wymaga większość zmian mapy, które jednak są wprowadzane dla wygody Graczy.
Droga administracjo, może pomyślcie w końcu o nowych graczach i dla ich wygody zmieńcie mapę tak, żeby nie można było Khana lurować.. Znajdą się oczywiście głosy, żeby tego nie zmieniać, bo istnieją "pomysłowe" osoby, które lubią wykorzystywać taką możliwość i uprzykrzać życie innym, ale na litość.. nie kosztem nowych graczy.. Czasami mam wrażenie, że administracja specjalnie daje przyzwolenie na takie rzeczy, żeby pozbyć się części graczy. Mam nadzieję, że się mylę.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 27-09-18 o 08:21