Zobacz pojedynczy post
Stare 06-09-18, 23:01   #49
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Ja powiem tylko, że to co teraz robisz Catthon to nie jest dyskusja. Cały czas mówisz, że mamy podjąć jakąś dyskusje, a ja się czuje jak bym rozmawiał ze ścianą. Wszyscy ci piszą niech będzie xyz a ty abc. Zauważ, że jesteś jedyną osoba w całym temacie której nie podoba się moja tabelka podając argument, że ci się nekro ele nie podoba. Więc czemu nazywamy to dyskusją skoro i tak nie dochodzimy do żadnego konsensusu.

Dla mnie aby uniknąć nieporozumień zróbmy to głosowanie.
Zauważ, że ja wprowadzam do tabelki o której dyskutujemy dużo zmian w ciągu jednego dnia, argumenty mnie przekonują. To nie tylko argumenty w tym temacie, ale też w dyskusjach na discordzie i w grze. Ty zaś wciąż lecisz z tym samym argumentem i tą samą propozycją. Rozumiem porównanie do ściany, bo generalnie też czuję się jakbym z nią rozmawiał.

Wzrost o 20% jest przesadzony, ponieważ to wzrost o 20%, kiedy żadnej innej wartości o tyle nie podwyższamy. Na tej samej zasadzie można spytać dlaczego wzrost o 50% nie jest przesadzony.

Ale okej, konsultacje to konsultacje.
Waka, przygotuj proszę ostateczną wersję tabelki nad którą będziemy głosować, ja przygotuję swoją, damy czas do jutra do powiedzmy 15.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem