Zobacz pojedynczy post
Stare 26-02-18, 19:15   #1
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie czarny perly, bossy.

Witam.
Patrząc po mojej liście śmierci bossy mnie uwielbiają jak to widać a ja chyba je. Chciałbym zwrócić uwagę na pewien aspekt. Odkąd bossy zostały dodane do Altaronu z którymi obecnie można się zmierzyć były projektowane pod tamtejsza grę (czytaj dmg, hp, możliwości graczy itd itd). Moje zapytanie do Administracji jest takie czy mogliby się przyjrzeć tym bossom w celu hmm wpasowanie ich do realiów naszej gry.
Oczywiście zaraz ktoś rzuci kamieniem ze altaron ma być trudny albo że mamy za niskie levele pod te bossy itp itd. Lecz zakładając hmm mając 300 lvle nasz dmg nie urośnie aż tak dużo a te bossy maja 750k-1 mil życia. Te bossy były dużym wyzwaniem na poprzednich edycjach gdzie były większe lvle oraz motoryka tej gry (czytaj dmg oraz możliwość robienia setu na zwiększenie HP)

Więc prosiłbym o przyjrzenie się im, ich ilości hp,Dmg.

Kolejna sprawa, zdobywanie czarnych pereł dla Nekro woja. Aktualnie praktycznie niemożliwe do zdobycia, Pomyślałem ze może można by dodać np, recepturę alchemiczna żeby powiedzmy inny rodzaj pereł albo szafiry lub cokolwiek z jakimś składnikiem daje czarna perle. Transmutacja i te sprawy :D jest w klimacie altaronu oraz nie jest zbyt OP. Recepturę mógłbym obmyślić ale to wpierw wolałbym usłyszeć od Administracji czy pomysł warty uwagi czy wyrzucić do kosza.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem