Temat: [rekrutacja] HertagoN
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-03-17, 22:35   #55
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Wiek: 20
Zwiadowca Nekromanta
Elite Skay
37 poziom ale systematycznie spada
-Doświadczenie: Dosyć spore biorąc pod uwagę, że grałem wcześniej na nonpvp.
-Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym dołączyć do HertagoNu ponieważ właśnie dowiedziałem się, że 2 najlepszych znajomych ze starych czasów grania na nonpvp gra obecnie tutaj i chciałbym kontynuować z nimi swoją przygodę. Byliśmy razem w WKL na nickach Elite Skay, Lilith oraz Inferno. Grał tam również Daiverix i kilka innych osób. Moje podanie może być odebrane jako żart biorąc pod uwagę, że miałem lekkie spięcia z niektórymi członkami tej gildii (głównie spowodowane krótkim konfliktem z graczem Elvira oraz Miskov) ale jest jak najbardziej poważne.
Z większością członków nie mam żadnego konfliktu jak np Rahilux czy Sando i wierzę, że wszystkie pozostałe da się szybko rozstrzygnąć.
Zdaję sobie sprawę z błędów popełnionych dawno podczas gry w starym składzie i chętnie zasilę szeregi nowego by udowodnić, że jestem odmienioną i lepszą wersją siebie. Na zakończenie chciałbym pozdrowić każdego kto przeczyta ten post i zapraszam do dyskusji pod moją aplikacją, chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.
TheSkay2k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem