Zobacz pojedynczy post
Stare 13-02-18, 09:16   #8
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Popieram kolegów wyżej, też na 115 lvlu zwiadkiem nie wyciągłem jeszcze wiecej niż 300 k/h, a jeśli rycerz/mag zrobi troche więcej, to nie mam pretensji, bo mag łatwo pada, a rycerz musi poświęcić więcej czasu na skilowanie.

Jedyne co mnie dezorientuje czasem, to gdy ktoś mi mówi że od 40 smoki a od 70 czerwone smoki.. xD
No dobra, zielone może z czaplą i hape odes kpiro da rade tam od 40, ale i tak moim zdaniem lepiej gdzie indziej robić odrobine gorzy exp, a mieć profit.
A na 70 lvlu do 100 DLe nie wchodziły w gre, bo na zielonych miałem odrobine gorszy exp, 100x mniejsze ryzyko deski i bardzo dobry profit, na DLach od 110 zaczynam robić profit rzędu 3t na refil.

@Edit w obecnej sytuacji najgorzej ma rycerz 1h, w zasadzie to rycerz bloker siła/obrona, gdzie podbijanie skila 1h PNami ani nie ma wielkiego sensu, chyba że robimy duala, a poza tym to tych PN jest za mało żeby rozwijać siłę i obrone.. Pozostaje morderczy trening.

Po prostu skazujemy sie teraz tą profesją na team hunty, a nie zawsze sie ma na nie czas.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 13-02-18 o 09:29
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem