Temat: [pvp i non-pvp] Pytanie dotyczące Expa
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-18, 10:00   #11
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Nerf, nerf, nerf... Tylko to dostaje mag wraz z upływem czasu. Wybrałem jakiś czas temu postać, która była taka jaka była w danym momencie. W trakcie rozgrywki z upływem czasu zostaje drastycznie pogorszona względem innych profesji. Osoba, która za tym stoi ma bardzo zmienne wizje (czy to kobieta?) i tym zabiera mój czas poświęcony na tę postać. Balans powinien polegać na ULEPSZANIU słabszych profesji, lub balansie pomiędzy dmg/obrona (zmniejszyliście jedno, to podnieście drugie) a nie pieprzeniu ludziom tego na co poświęcili swój czas. Mag teraz to bezużyteczny papier, który nawet dmg ma słabszy od zwiadowcy, nutki w dupę można sobie wsadzić (ze względu na obronę), a jeśli będę musiał zrobić kolejny multi gfb na jeden-dwa refila to zażądam odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Wspomniałem o tym, że szybkość postaci jest jak na paralu? Jeśli nic z tym nie zostanie zrobione proszę o możliwość przeniesienia doświadczenia na postać rycerza, w innym wypadku podziękuję za wieloletnią grę.
Veliothe jest nieaktywny