Temat: Wieje nudą
Zobacz pojedynczy post
Stare 11-02-17, 18:01   #14
sasugan2
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 21
Domyślnie

Kiedyś to może i była możliwość pogadać z niektórymi na poziomie, ale teraz tylko wieje jedynie hipokryzją. Tłumacz sobie tak swoje "dominando". Już napisałem, że jesteście bandą niedowartościowanych frajerów i zdania nie zmienię. Czy mnie ktoś traktuje poważnie czy też nie... powiedz mi jedno. Co mnie to kur*a obchodzi? :D Gram 4fun by zabić czas i się rozluźnić a u Was niestety to obsesja... ludziki bez obowiązków i życia (dlatego "wygrywacie" tą "wojnę").
Normalnie bym się nie udzielał na tym forum bo nigdy tego nie robiłem, ale odkąd widzę, że próbujecie ustawiać serwer pod siebie nie mając za grosz pojęcia to płakać się chcę.

PS. Spójrz na filmik. Ani jednego uha nie było od Ciebie xD
Ja na akcje zawsze nosze minimum po 300 - 400 mikstur maga, także takie gadanie z plecaczkami mnie nie rusza ;) Każdy dobrze wie kto to jest Luffy i uwierz, że Ciebie tym bardziej nikt nie traktuje poważnie xD. Aaa z resztą... nie mam czasu gadać z takim typem bez życia jak Ty i aż tak zakompleksioną ciotą jak Zurvy. Nie będę tu wspominać poprzedniej edycji gdzie nie spałeś ponad 2 miesiące praktycznie. Lecę bo nie od tego jest to forum. Napisałem co miałem napisać i tyle. Miłej kolejnej doby na altaronach! :D
__________________
" Jekaterino, teraz konaj mi na rękach,
a Twoja dusza niechaj leci jako Amy. "

Ostatnio edytowane przez sasugan2 ; 11-02-17 o 18:10
sasugan2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem