Temat: [pvp] Kiedy :v
Zobacz pojedynczy post
Stare 04-09-18, 20:57   #27
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Nie podnosi stokrotek/surowa stal moze byc na czyms uzyta wiec tez jej nie podnosi przy okazji plytowe buty tez moga byc na czyms uzyte (chyba zeby ocucic bigosa jak sie wywali od profana) Przydaloby sie tez umozliwic jakos podnoszenie prawdziwkow kozlarzy itp itd z np altem a nie samym prawym fajnie jakby podnosilo tez do wybranego plecaka bo jak zbieram czegos co leci duzo na raz ale jest malo wartosciowe i chce zeby lecialo do plecaka na loot to musze w nim rozdzielic ten item na wszystkie kratki a mogloby jak w pxg tam gdzie mam np 1x bukowy lisc to nawet jak sie stack zapelni dalej tam zbiera (do tego plecaka)
Lub poprostu prosciej - gdy wkładamy stackujące się itemy do bp zbierając loota niech się stackują automatycznie w bp, nie trudne jest zrobienie czegoś takiego w normalnym kliencie a nawet lepsze by było niż to klikanie prawym, ja np jestem przyzwyczajony do przeciągania itemów do bp ale przeciąganie na tą samą kratkę co ten sam item jest irytujące jak trzeba np w biegu zbierać loota itp.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem