Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-18, 20:35   #61
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Witajcie, powracam po roku przerwy, gralbym juz od kilku miesiecy, ale niestety mialem problemy ze sprzetem, netem i dopiero dzis wracam w kluczowym momencie. Przez caly rok obserwowalem wydarzenia na tym forum - nie majac kompa - na telefonie. I napisze tak - altaron jest najlepszym obecnie serverem tibii jaki jest, mam tu na mysli npvp. Czytalem jak wprowadzano zmiany na pvp, wiem ze czesc tych zmian to powrot do korzeni, jednakze zmiany te nie przypadly mi do gustu. Wszyscy dobrze wiemy ze nie pogodzimy razem graczy npvp i pvp - kazdy preferuje inna rozgrywke. Poswieciliscie duzo czasu w tworzenie tych pvp - ostatnie edycje grudzien 2016 i obecna wrzesien 2017. Sprobujcie jednak zrozumiec osoby ktore graly, graja, albo beda jeszcze chcialy pograc na npvp. Niektorzy poswiecili naprawde duzo czasu tutaj np robiac misje dzienne. Kiedys servery i tak zostana wylaczone, wiem o tym. Ale prosze administracje o pozostawienie servera npvp. Jezeli aktualizacja sprawia wam problemy na npvp, co zreszta bylo pisane na poczatku tej edycji pvp ze npvp nie otrzyma aktualizacji, jak dla mnie tej aktualizacji moze nie byc na npvp, byle by server pozostal jak jest. Narazie tyle ode mnie, spiesze sie do roboty, jak o czyms sobie przypomne to napisze.
Xaderon jest nieaktywny