Zobacz pojedynczy post
Stare 16-08-18, 16:41   #21
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
No tak, ale tabelka nie byłaby projektowana tylko pod 3-miesięczny serwer, ale też głównie pod CPVP. Ja sam wybrałem kiedyś ele-alchema dla maga i grało mi się nim świetnie (chociaż postać była wykluczona z pvp - serwer non-pvp).
W obecnej wersji widzę taki problem, że ele-alchem będzie na polowaniach bił więcej z żywiołu niż nekro-ele z mroku/żywiołu. I mam wrażenie, że będzie o to płacz. Zwłaszcza, że o ile od pewnego poziomu wjeżdżają sdki, puginały i nuty, to jednak pewien czas gracze naparzają się głównie na pociski i kpiro.

Nie podoba mi się jeszcze w 1. tabelce zwiększone leczenie punktowe ducha, zwłaszcza w przypadku ducha ele. Zwiększy to tylko przepaść między duchami a nekro.

Co myślicie?
Ja myślę,że ewidentnie każda profesja ele-alch powinna mieć sporego buffa ponieważ odstaje dużo i to dużo od duchów/nekro. Ten kto się z tym nie zgadza nie ma bladego pojęcia na ten temat. Argument ,że kiedyś tam grałeś ele alchemikiem na non pvp i świetnie Ci sie nim grało jest w moim mniemaniu hipokryzją i uparciem się Na coś co nie działa od 1 edycji serwera co można świetnie zauważyć chociażby po top 100 i ilości graczy która takie sub profy wybiera . Jedynego maga ele alcha widziałem na 2 edycji - był to levi który po znerfieniu mu śnieżycy podziękował grania ta profesja ponieważ była całkowicie do dupska ! Pokaż mi proszę chociaż jednego woja na pvp ele-alcha oraz zwiada ele-alcha. Wojownik był taki na 1 edycji JEDEN, zwiadowców było kurwa zero !
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem