Zobacz pojedynczy post
Stare 04-03-13, 13:54   #5
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Ich budowa wskazuje na większy stopień pokrewieństwa z nimi, niż na przykład z małpami. :)
O małpach w Altaronie jeszcze nie słyszałem, chociaż z tego co wiem Altaron sięga dalekoo na wschód. Tam, zza morza przybył abitański najeźdźca. Więc może tam być (za oceanem) jakiś kraj. A i demony, czy inne górskie trolle też mają dwie kończyny górne i dwie kończyny dolne. Nawet palce, nawet głowę. O, i jeszcze oczy też mają. Nawet dwa i w głowie !

Zresztą trudno jest mi mówić o spokrewnieniu ras (a może gatunków) w fantasy, bo większość powstała nie w skutek ewolucji, tylko została stworzona przez bogów (ew. boga jak w np Altaronie).

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Pomogę dobrać. Durny i zbędny. I dokładnie o to chodziło.

Chodziło mi raczej, że :
-nigdy bym nie wpadł na pomysł aby napisać poradnik o zdobywaniu jedzenia
-temat jest z jednej strony durny i n00bowaty, wymyślony "na chama" aby tylko uzyskać status szlachecki (który i tak ci się nie przyda po jesteś doradcą :))
-temat jest jednym z najprostszych (ale nie najoczywistszym) na jaki można napisać poradnik

Wg mnie warto przykleić ten temat, a SS przyznawany autorowi przeznaczyć na ZSSDDKNSNSSACGM (Zbiórkę Statusu Szlacheckiego Dla Dzieci Których Nie Stać Na Status Szlachecki A Chciałyby Go Mieć).
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem