Zobacz pojedynczy post
Stare 18-02-22, 08:19   #21
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Mam propozycję na kolejną ankietę:

Czy twoim zdaniem również występuje problem z postami Karmelii, która nie gra, a pisze na forum?
Tak. Męczy oczy.
Nie. Wszystko jest w porządku.
A ja mam inna propozycję.
Drogi Panie Catthon.
Problem jest zaadresowany i jak widać występuje. Jeżeli Pana kłują w oczy pozycje w ankiecie proszę zrobić nową z lepszymi pytaniami.
Nadmienię że nie mam nic wspólnego z graczem "Karmelia" znaczy ja to nie on/ona* (niepotrzebne skreślić).

Ankieta jest tylko po to żeby zobaczyć co kto o tym sądzi a każda inteligetna osoba potrafi z niej wyciągnąc odpowiednie wnioski.

Jeżeli chcecie (a wierzę w to że tak jest) aby altaron był grywalny to powinniście zwracać uwagę na głosy wszystkich graczy. Już pisałem ale się powtórzę jeżeli to jest problem dla administracji i nie chcecie tego wprowadząć proszę o wytłumaczenie co jest tym problemem i dlaczego nie chcecie czegoś wprowadzić MERYTORYCZNIE nie prześmiewczo.

Gra ma sprawiać przyjemność i jeżeli chodzi o fabułę to jest spoko (dlatego w ogóle w nią gram). Jeżeli ktoś się skarży że bolą go oczy A BOLĄ to dlaczego nie potraficie tego w jakiś sposób rozwiązać ?
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem