Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-08-17, 22:49   #428
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spider Zobacz post
Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie utamki to był wielki protest. Teraz mamy utamke.

Jak na poprzedniej edycji prosiłem o wprowadzenie run do sklepu też protest xD.

Mieliście efekt, że nie było żadnego aktywnego maga.

Głównym problemem na altaronie jest brak ludzi - bo nie ma gdzie expić.

Śpieszę wytłumaczyć.
Główne oblegane respy to były : warloki, profany, kościane, górskie, piaskowe, mysmenie?

Co je łączy? Na wszystkich występuje JEDEN rodzaj mobów - wyjątek stanowią kościane - ale tam głównie rycerz - i te dodatkowe moby to pokutnik, widmo, wiarołomca podobny dmg do kościanych i ta sama technika ubijania - głównie dół raindaru gdzie się latało bo góra nie wyrespiała.

To moje propozycje by przywrócić atrakcyjność respów. Altaron może ma być trudny ale nie wkurwiający i irytujący.

- Węże wodne - zmienić z ostatniego poziomu komnat wszystkie inne moby na węże wodne (stare). Poziom wyżej zmienić na młode i stare. Co to za expienie przyszedłem na węże a to mi wyskoczy rekinołak a to topielica, a to mnie wił przyblokuje na niewidce jak uciekam od 2 węży. Patologia takie łączenie mobów słabych z silnymi.

- SMOKI każdy rodzaj - Usunąć czerwonym, młodym czerwonym i wszystkim innym które to mają (już nie pamiętam nawet) ten czar którym zostawiają pole "fire fieldów". Kogo to nie wkurwia? Biegasz po ogniach przez co ognisty amulet w ciągu minuty się spala. A smoki spamują ten czar jak wściekłe. Zasypują loota.

- Abitańskie monstra - Zmniejszyć im, albo całkowicie odebrać wysysanie życia. Albo jeszcze zmienić je na dotyk - coś ala exori na jedną kratkę. Tak by był to exp dla palka i maga. Obecnie expisz sobie w miarę normalnie, aż tu hyc dostajesz spam wyssania od kilku mobów plus kilku zza ekranu xD. Przyspieszyć tam respa - bo gdy mieliśmy już lvl, żeby tam przeżyć to resp nie wyrabiał. Nic tak nie wkurwia jak czekanie na respa.

- Zamek gwardzistów. Usunąć całkowicie łotrzyce z wnętrza i podziemi zamku. Biją one sporo, uciekają po całym respie. zamienić je na najemników lub gwardzistów. Zabrać niewidkę zabójczyniom.

- Obóz orków - Zwiększyć każdemu z orków loot x 3. Dodać berserkerowi drop katany 25% szans. Dodać wojownikowi 25% na szczerbiec. Szamanowi zmienić kostur nowicjusza na kostur ucznia 25% szans. Nie ma tam expa to niech przynajmniej będzie kasa. KTO TAM CHODZIŁ oprócz bosika???

- Nadzorce. Usunąć wszystkim oczniakom summony lub jeżeli jest to możliwe to niech znikają po zabiciu przywołującego. Znikają - a nie padają i zostawiają swoje zwłoki. Naprawdę zajebiste jest szukanie loota w stosie tak samo wyglądających ciał. Najprościej usunąć im summony. Zmniejszyć wysysanie many o połowę.

-Trolle wszystkie prócz górskich - zwiększyć loot 3x. Kolejne expowisko dla kasy.

- Oficerowie i generałowie - to samo loot x3

- Magowie dorafsa. Wejście od Neolith - Poszerzyć , usunąć jedne drzwi by nie było blokowania nobcharami. Pierwszy poziom gdzie śpią i respią się kapłanki, czempiony, magowie i biega jeden piromanta po sali treningowej. Zamienić wszystkie te moby na czerwonych magów + piromante zamienić na czempiona. Usunąć kapłanki z wyższych poziomów, niech będą tylko w podziemiach.

- Lodowe moby - usunąć chillery i ymirsony z pierwszego poziomu (pierwszego okręgu) i z tuneli. Zmienić je na hrimtury. Dla równowagi można na niższym poziomie zmienić hrimy na ymirsony.

-Praojce - zabrać im paraliż i zmniejszyć ich szybkość o połowę.
- hydry - zabrać im paraliż
- żywiołaki ziemi - loot x3
- wampiry - loot x3



Zwiększenie loota rozumiem jako zmiana procentu wypadania poszczególnych itemów a nie dodanie sakiewek =.=

A dodatkowo - Loot z profanów pomniejszyć o połowę a dodać więcej grudek szlamu. + dźwignie jeden raz na ss.
Zgadzam się do prawie wszystkiego. Moim zdaniem lot na wampirach był ok nie ma sensu go polepszać zawsze tam profitowałem już od 50 poziomu. Co do hydr to wprowadził bym możliwość wysysania życia z nich.
Co do Trolli to bezsensowne moby jeżeli z sakiewki wypada po 10-20 miedziaków więc zwiększenie lota jest sensowne. Dźwignie na profanach jak najbardziej za ponieważ było irytujące ciągłe ropanie hydr. Praojcom zmniejszył bym troszeczke hp. Co do abitańskich monstrum to troszeczke bym obniżył dmg. Rycerzem 100 + 2h dostałem raz combo za całe hp od 3 monstrum zwykłych. Oraz jak już wcześniej wspomniałem fajne by było dodanie tworzenia amuletów i pierścieni. Było by to na zasadzie że amulet tworzony przez ciebie zamiast mieć 20% ochrony od ognia miałby 25-30% było by to losowe oraz miałby 50 więcej ładunków od podstawowego a co do procentów ochrony zależała by alchemia. Co do fieldów to zupełnie się zgadzam że były bezsensowne na altaronie nie ma możliwości browse field aby wziąć lota ^.^
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem