Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-13, 11:04   #18
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Facepalm...
Nie napisałam, że komunizm nie zakazywał religii.
Patrz na takie mądre słowo jak 'jakby', czyli tryb warunkowy. Faszyzmu także ci nie wmawiam, przestrzegam tylko przed równaniem ateistów z egoistami.

Kneblowani księża - teraz Lemański (jedyny katolicki kapłan publikujący cotygodniowe kazania wraz z naukami kościoła na typowo ateistycznej stronie w taki sposób, by zainteresować także niewierzących oraz nie obawiający się dialogu z tego typu ludźmi), wcześniej Boniecki.

Wracam do przekonywania kota do wegetarianizmu. Zaś co do ciebie... Naucz się czytać, dobrze? GW i TVNu naprawdę nie czytam/oglądam. Szkoda czasu.
To skoro to wiesz to po co mówisz jakby? nie ma żadnego jakby mów faktami a nie jakby bo to do niczego nie prowadzi.

nie wiem gdzie ty tu widzisz jakieś moje omyłki czy nie dopatrzenia zacytuj zamiast mówić że pisze jakieś niedopatrzenia na pewno wyjaśnię ci wszystko co napisałem wyżej.

Cieszy mnie to że nie czytujesz i nie oglądasz mainstreamu tu masz ode mnie dozgonny szacun.

Cytat:
Ps. Naród katolicki? Od kiedy? Przecież na mszach obecnych jest niecałe 40% społeczeństwa, zaś do komunii przystępuje jakieś 15%. W dodatku znajomość Biblii jest niemalże zerowa, a wiara w horoskopy i wróżki bije wszelkie rekordy. Słaby ten katolicyzm.
skąd takie statystyki? można wiedzieć na czym opierasz te dane?

O lemańskim potem sie wypowiem bo tutaj za mało wiem na ten temat.

ok co do afery z Ks. Lemańskim to jest kolejna afera zastępcza nagle głośno się zrobiło akurat o nim gdy trwały wybory w Elblągu oczywiście to był przypadek i oczywiście na korzyść rządzących lecz niedostatecznie im pomogła ta afera i te śmieszne taśmy, niestety jak zwykle przy wszystkim skopali robotę po całości, zauważyłaś że nagle gdy wybory okazały się druzgocącą porażką po to o lemańskim zapomniano? ta śmieszna aferka trwała na tyle krótko że o niej nawet nie słyszałem.

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 13-07-13 o 11:26
Gekko jest nieaktywny