Temat: [dyskusja] Dominando
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-12-15, 23:28   #19
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Beatko ja rozumiem wszystko co napisałaś bo sam znam te historie i doskonale wiem jak było mimo, że nie grałem dłuższy czas.. Beatko co to za teksty

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.


a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....
Wiele razy na kimś się zawiedliśmy/cie za czasów prawdziwego Collegium a nie tych śmiesznych tworów z wyżej zaznaczonym gostkiem który nigdy według mnie nie powinien postawić nogi w tym teamie i za każdym razem wybaczacie bo jesteście tacy wszyscy dobroduszni byle pograć, ile teraz to potrwa? za miesiąc może dwa a nawet osiem znów będzie jakaś jazda i znów teamy się podzielą i nagle ktoś kim teraz gardzisz będzie razem z Tobą na VC i będziecie grać jakby nigdy nic.. Wszystko się zgadza Uru, Ty, Arczi zawsze pomogliście ile mogliście a czasami ponad potrzebę sam się o tym poznałem bo akurat mi to pomagaliście całą moją grę tak w sumie, jak nie tony talarów to jakieś kozackie itemy ale zawsze mogłem na was liczyć. Dlatego skąd teraz pomysł u was by brać każdego byle by wygrać złote majtki? czy Arczi już nie pamięta jak exorit rządziło i okrutnie mordowało wszystkich a jakoś daliśmy radę i Arczi poprowadził do przejęcia serwera? teraz rozumiem by się nie udalo mimo, że tamtego czasu Arczi miał 100+ level i się po nocach wyexpiał a teraz ma wszystko co potrzeba.

No nic to takie moje przemyślenie i w chuj smutne jest to, że taka osoba jak Arczi może zrobić coś takiego.. Fajnie jakby sam się do tego odniósł i jednocześnie bym miał relacje z pierwszej ręki.. ale pewnie tego nie zrobi bo nie jest osobą która daje się sprowokować.

PS. Mówisz o zawodzie na xxxx graczu a w teamie macie ludzi którzy nawet nie wiedzą co to team i za jakiś czas będziesz musiała powtórzyć swój post bo zawiedziesz się ponownie, warte to? widocznie macie inne cele w tej grze

Ostatnio edytowane przez Walles ; 03-12-15 o 23:43
Walles jest nieaktywny