Temat: [inne] Last Legion vs Ignis
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-11, 12:47   #14
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.
Skąd wiesz co by było, gdyby nie powstał Plan b? Nie bądź taki pewny swego :p
Do Noona mam szacunek i chwała mu za to, że poprowadził was na wojnie, ale dlaczego mam mieć do was czacunek skoro ty nas obrażasz i nazywasz przydupasami? :)
Dlaczego rozgrzebuję sprawy klanu Ignis? Ano dlatego, że to twoi ludzie narobili bajzlu, odeszli z gildii, a teraz cała odpowiedzialność za to co robiliście ma spaść na Sunblade? Jakim to prawem?! ;o
Ja cię tylko proszę o usunięcie tego Ignis z nawiasu, bo Sunblade to Sunblade a nie Ignis!

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
O domku nic nie wiem,a demoniczny pomiot wziął w rekompensatę za deda od członka waszego klanu Wawra.


Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.
Ogarnij w końcu, że Ignis nie ma. Jest Sunblade i Keavira odszedł dlatego żeby dołączyć do Sunblade ;)

Ostatnio edytowane przez vendi94 ; 19-08-11 o 12:59
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem