Temat: [wprowadzone] Petycja o nowy server (npvp)
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-05-11, 18:22   #26
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Wiem wiem... Ci co są przeciwko mieli sie nie wypowiadać ale....

Zachowujecie sie jak PANIENY!!!! "Kupie status szlachecki jak bd mógł bezpiecznie grać...." "Chcemy grać na non pvp i być bezpiecznym"

Napiszę co ja o tym sądzę i jak mi sie wydaje co będzie!!! TO tylko pierwsze skojarzenia na ten pomysł i po przeczytaniu komentarzy.

1. Jeżeli server powstanie to wiele osób odejdzie tam... co za tym idzie ludzie którzy lubią pvp nie bd miały sie z kim bić też z tąd odejdą.
2. Jak tylko server powstanie zobaczycie co to jest złodziejstwo... i jak bd płakać że nie ma kar dla złodziejów którzy ukradli wam loot baga.
3. Bd także płakać że jest tyle botów i nie macie wolnych expowisk (a teraz możecie bota zabić, lub siła wypędzić ze spawna)


Szczerze? Mam na rl Tibi 2-3 chary na 2 jest pacc... a gram tu. Przyszedłem tu z braćmi którzy również mają pacce ze względu na to że ten server jest SUPER! Wszystko wróciło jak 3-4 lata temu w tibi. wróciły ihy które sie opłacają , wróciło pvp które jest naprawdę super. Nie jest to orshaball Ale WOLE WALCZYĆ NA TYM SERVERZE NIŻ NA RL TIBI... Tu jest więcej emocji teraz w pvp niż w oryginale nie widzicie tego? Cieszcie się tym róbcie ekipy dołączajcie do tutejszych i walczcie. Nie podoba wam się to jak np... stoisz przy npc robisz questa a ekipa przeciwka w 20 osób wpada po Ciebie i padasz lub gdy jesteś po drugiej stronie? Gdy ktoś sobie spokojnie expi a ty z kolegami wpadasz trap zero switchowania. To jest właśnie to czego już dawno nie było. A ja uwielbiam walkę lubię gdy osoby padają z mojej winy i wiem że to samolubne ale... ja zawsze czekam aż i po mnie wpadną sie odpłacić a nie płaczą na forum czy gdzieś... TO tylko GRA tu liczy sie zabawa... na Rl zabawa została popsuta NIE ZRÓBCIE TEGO SAMEGO Z TYM SERVEREM!!!
Siwor jest nieaktywny