Temat: [wprowadzone] Co wy na to?
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-09, 01:48   #4
Litin K.
 
Avatar Litin K.
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Gorzów Wlkp.
Postów: 6
Domyślnie

@Jakis
Bardzo ładny post ;). Tak, projekt już wystartował (2 lata temu :rolleyes:) i wszyscy go tworzymy, przez nasze pomysły, idee, dyskusje (niestety wszystko zostało utracone podczas zmiany forum :confused:). W zasadzie uznałbym to za interesujące zjawisko socjologiczne kiedy to autorzy dali minimalną ilość informacji doładowując nas kilkoma zdaniami co kilka miesięcy, a my głupi, tworzymy setki tematów, tysiące postów w których wyrażamy nasze chore ambicje, oznajmiamy światu jak jesteśmy niedowartościowani czekając na ułudę, idealizując projekt. Wyobrażając go sobie jak nie wiadomo co, utopijnie. Z pewnością przebudzenie dla niektórych będzie bolesne, jakkolwiek nie tak jakie by było gdybyśmy byli karmieni większą ilością informacji i byłby większy kontakt z twórcami (ale nie do przesady) (lub naprawdę byłby to gniot (a nie jest) ;)), chodzi mi o tych którzy utworzyli wyimaginowaną wieź emocjonalną z tym pomysłem, którzy rozwijali/edukowali się przez 2 lata czekając na coś.

Dobra starczy autopsychoanalizy i zachowań narcystycznych :rolleyes:


@Do tematu
Brak po prostu ludzi jak i tematów do dyskusji. Wszystko co mogło być zostało rozwałkowane i rozłożone na czynniki pierwsze na dawnym forum.
Potrzeba nowych zapowiedzi, (albo przynajmniej przeniesienia starych, aby nowi mogli się z nimi zaznajomić (chociaż w sumie za dużo tego to nie było)) oraz udziały twórców w życie forum.

Osobiście zastanawiam się na wklejenie tematu który założyłem na dawnym forum ("Kilkanaście propozycji"), w którym to wymieniłem i opisałem kilka najlepszych moim zdaniem pomysłów jakie się pojawiły oraz dodałem troszkę swoich, ale nie wiem czy byłoby to taktowne i etyczne ;)

Jej, 3 długaśne posty przez noc - dziękujmy dniu nauczyciela :rolleyes:
Litin K. jest nieaktywny