Temat: Yase Unar
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-01-22, 01:44   #30
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 472
Domyślnie

Nie no dajcie spokój. Dmg jest ok. Po prostu nie macie setów i mniejsze lvle. Wczoraj was tankowałem pod obozem bez uha z 30 sekund. Potem uhy wjechały to prawda, ale nie wiem czy byście mnie wtedy zabili w te 9-12 osób. Dzięki bitewnemu setu i 2.5k hp z sumem. My już pn'y porozdawaliśmy w większości.

Niedługo dojdą lepsze sety. Jeszcze perełkami można sobie hp zwiększyć, do tego złote rybki też dojdą. Nie wiem jak u was, ale u nas dużo osób robi te misje. No i wiadomo na większych lvlach, masz więcej hp, a buła tak naprawdę dużo się nie zwiększa. Jak teraz patrzyłem to exo z yase unar na tym 150 bije po 400-600, a Mexiunio ok. 250lvl na cpvp bił max 800. Do tego yase unar jest znerfione na sezonowym i jeszcze jest dużo zwiadków duchownych, a to znaczy, że jeszcze jest te saim atro. Fakt, to zbija też niewidkę twojemu teamowi, ale gdy cie liczą rzymianie, to jak najbardziej warto to używać.

@Edit

Jeszcze warto dodać, że mikstury na 200 alchemii, a oba teamy mają dostęp do alchemii icka, będą bardzo dużo potować. A to zwiększy jeszcze przeżywalność. Również magom bo nie wiem czy wiecie, ale aktualnie można użyć miksturę wyzdrowienia i miksturę many jednocześnie.

Parala z yase unar, też bym nie ściągał. Na większych lvlach biegasz co raz szybciej.

Ponadto, myślę, że z balansem postaci należy poczekać do zakończenia sezonowego, żeby ludzie nie odchodzili z gry. Bo myślę, że jakby znów znerfiono yase unar, to by kilka zwiadów nekro walneło exita. Ewentualnie robili nowe chary, czyli bez róznicy dla teamów.

I na koniec dodam, że jezeli znerfimy yase unar, to będzie trzeba równiez znerfić zwiada duchownego. Z tego względu, że wprowadzono nową kuszę, bodajże na 180lvl, która jest z questa i będzie ona biła porównywalnie do yase unara. Wiadomo, mniejszy speed attack i bez parala, ale wciąż hity podobne, możę lekko mniejsze - zobaczymy.

Myślę, że tym postem podsumowałem waszą dyskusję.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 05-01-22 o 02:05
Figovsky jest nieaktywny