Temat: [wprowadzone] Cios krytyczny
Zobacz pojedynczy post
Stare 28-08-12, 21:53   #8
kasiek
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Nie grałem w śmiesznego metina, więc nie wiem o czym mówisz. Ciosy krytyczne można spotkać w wielu grach, nie tylko tych MMO. Faktem jest, że nie jest to pomysł który wleciał do mojej głowy od tak, ale przecież praktycznie niemożliwym jest wymyślenie czegoś, co nie zostało już gdzieś zastosowane (jeżeli chodzi o rozwiązania ingerujące w rozgrywkę typu właśnie ciosy krytyczne) chociaż w niewielkiej części.

Nie mów mi też, że gra nie jest przystosowana do systemu krytyków, bo tak nie jest. Wystarczy zoptymalizować obrażenia (skoro odcinamy się od Tibii, to dlaczego by tak nie zrobić?), chociaż to nie jest jedyny klucz do wprowadzenia ciosów krytycznych. Widziałem już serwery Tibii, w których podobne rozwiązania zostały zastosowane, więc na pewno nie jest to pomysł nie-do-zrobienia.

Nie rozumiem ludzi, którzy głosują na "NIE" gdy dany pomysł jest "rzekomo" zerżnięty z jakiejś gry (ciosy krytyczne są powszechne, więc nie można tutaj mówić o jakimkolwiek "xero"). Jak zaraz napiszę, że w prawdziwej Tibii nie ma ciosów krytycznych, to ta sama fala głosujących zmieni zdanie i napisze "Tak, wprowadźmy to, odetnijmy się od Tibii!".
kasiek jest nieaktywny