Zobacz pojedynczy post
Stare 18-02-18, 19:37   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie mam pojęcia co ma klient i jego... "mechanika" do zmian w skryptach odpowiadających za balans, ale ok, zostawmy to.

Abstrahując od formy wypowiedzi - zrozumiałem jedynie kontekst: "duże zmiany wszystkiego" i już teraz mogę odpowiedzieć - nie.

Nie przewiduję dużych zmian związanych z trenowaniem, PN czy blokadami, bo mimo iż nie jest idealnie jest dość stabilnie i wcale nie tak źle.
Walka z balansem trwa od zawsze i nigdy się nie skończy. Nie zamierzam poświęcać masę czasu na coś, co i tak wszystkich nie zadowoli.
Przypomnijcie sobie czasy startu serwera lub czasy sprzed kilku lat - uważam, że było zdecydowanie gorzej a rozbieżność miedzy profesjami była bardzo duża.
Obecnie rozkład profesji online jest równy (najwięcej jest rycerzy, na których tak narzekacie), dlatego radzę poświecić chęć pomocy dla Altaronu w inny sposób niż ciągłe dyskusje nad balansem, który wcale nie jest w tak złej formie jak próbujecie to przedstawiać na forum - te narzekanie wynika zazwyczaj po prostu ze zbyt małego pojęcia o grze i zbyt wąskim myśleniu, w którym nie bierzecie pod uwagę wielu ważnych czynników.

Na dniach zostaną wprowadzone pewne zmiany, które będą eliminować patologię pewnych rozwiązań czy też ewidentne minusy jednych sub-profesji względem drugich, niemniej to tylko tyle i aż tyle. Rewolucji nie będzie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem