Zobacz pojedynczy post
Stare 16-08-18, 15:51   #20
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
ele alch jest niegrywalny, w sumie mało kto kiedykolwiek nim grał, nawet jak bylo to 130 % z obszarowek? W pvp jest kupą, na expie sobie radzi, ale tak czy siak, każdy woli wziąć nekro ele/duch ele, bo albo masz SD + nuty/paral albo leczenie masowe/przyspieszenie, tak czy siak ele-alch przy tych dwoch przykładach ssssssieeeeee ;[

ele alch nie ma nic po za GFB na expie, bo czym uderzy w pvp? pociskiem? słabo...

Moim zdaniem powinien mieć nawet 115 z obszarowych, bo tak naprawde i tak nie widzę nikogo kto by chciał grać na serwerze ktorzy trwa 3 miesiace postacią, która sie do niczego nie nadaje jak tylko do expienia na nadzorcach ;/
No tak, ale tabelka nie byłaby projektowana tylko pod 3-miesięczny serwer, ale też głównie pod CPVP. Ja sam wybrałem kiedyś ele-alchema dla maga i grało mi się nim świetnie (chociaż postać była wykluczona z pvp - serwer non-pvp).
W obecnej wersji widzę taki problem, że ele-alchem będzie na polowaniach bił więcej z żywiołu niż nekro-ele z mroku/żywiołu. I mam wrażenie, że będzie o to płacz. Zwłaszcza, że o ile od pewnego poziomu wjeżdżają sdki, puginały i nuty, to jednak pewien czas gracze naparzają się głównie na pociski i kpiro.

Nie podoba mi się jeszcze w 1. tabelce zwiększone leczenie punktowe ducha, zwłaszcza w przypadku ducha ele. Zwiększy to tylko przepaść między duchami a nekro.

Co myślicie?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem