Zobacz pojedynczy post
Stare 04-09-18, 09:43   #26
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Znaczy pamietaj, ze magami graja osoby, ktore juz kupe lat graja ta profesja na altaronie. Spojrz na to z perspektywy tego kto gra zwiadami i z jakimi wynikami wzgledem osob, ktore od zawsze sa w scislej topce. Na wyzszych poziomach jest jeszcze ciezej przy grze solo. Z team huntami wiadomo jak jest - paru rycerzy na caly server, pewnie nie wiecej niz 3ch na team. Ja nie wierze w th u Nas, bo kazdy ma juz swoje lata i zycie. No, poza Gwandim, on ma altaron na androida. Rozumiem przeslanie "wasz problem, altaron to gra druzynowa", ale zwiadki nie beda mialy problemu w hunceniu solo, rycerze tez nie, a magowie? Jest czar magicznej tarczy, ale widmo przebija 1k na ture, wiec gdzie tu do jakichkolwiek miejscowek. Delikatnie mowiac - szkoda strzepic buzi, mam nadzieje, ze albo sie myle, albo sami cos wymyslicie, bo dyskusje z osobami o typowo polskiej mental osci nigdy nie byly zdrowe.

A o dmg obszarowym maga sie nie wypowiem, bo nie ma okazji go uzywac, pubktowy stwarza dosc problemow i desek.

A Icek expi z bigosem, bo go strzyga dotknela xD
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem