Temat: [rekrutacja] HertagoN
Zobacz pojedynczy post
Stare 17-02-18, 21:11   #78
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Witajcie, na wstępie chciałbym wspomnieć, że już kiedyś pisałem podanie do HTG i zostało one nie przyjęte ze względu na konflikt między administracją serwera i mną, chodziło z tego co pamiętam o kwestię zakupu SSa przez SMS - domyślam się, że wina leżała po mojej stronie i w taki sposób chciałbym rozstrzygnąć ten temat, na serwer wróciłem miesiąc temu (grałem na nim już wiele razy - zaczynałem na npvp i razem grałem z Inferno oraz Lillith, tam też mieliśmy gildie ale nawet nie pamiętam co się z nią stało i dlaczego mnie w niej nie było, mniejsza. Rozwiązując sprawy przeszłości mojej osoby na altaronie piszę podanie do HTG głównie ze względu na ochotę gry pod jednym banerem z moim dobrym przyjacielem z serwera @Schwarz oraz dobrymi lub neutralnymi relacjami z resztą gildii, chociażby @Siema Chinol. Myślę, że do trzech razy sztuka jak to mówią i będąc uczciwy co do swoich poczynań z tym teamem mam nadzieję, że tym razem już w dojrzalszy i bardziej przyzwoity sposób uda mi się do niego dostać i zostać tu dopóki będzie okazja, teraz trochę o mnie:

- Wiek: 22 lata
- Profesja: Elitarny zwiadowca elementalista i duchowny
- Poziom postaci: 75
- Doświadczenie: Kilkukrotne nabicie 60~80 poziomu, znajomość lore/questów/miejsc.
- Mikrofon: Obowiązkowo, jestem członkiem waszego Discorda oraz mam TS3 i każdy komunikator jaki jesteśmy w stanie wymienić.

Pozdrawiam gorąco każdego kto to przeczyta, zapraszam do dyskusji na mój temat i życzę miłego dnia! ;)


~Elite Skay/Moonrose/Denis~
TheSkay2k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem