Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-18, 23:03   #13
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

@Happyde Czy tu udajesz ... czy naprawde czytać nie umiesz ? Pisałemjuż kilkakrotnie ta propozycja nie miała się odnosić do Zręczności o tym wspomniałem że mogłoby to być alternatywą, ale nie takie było główne przesłanie tej propozycji. Wiem Cb akurat Zręczność interesuje więc zrozumiesz na własny sposób.

@hejhop
Widzisz sam piszesz że ze stackowaniem fajniej. Ja cały czas piszę że to są lużne myśli luźne propozycje bez spiny. Może i z punktu widzenia niektórych ludzi pierdoły, ale czy nie mogę zaproponowac zapytać. Czapka z głowy spadnie jak jeden czy drugi przeczyta. Zreszta łaski bez kto zainteresowany przeczyta i odpowie. Jak administracja przeczyta tez sie nic nie stanie tekstu jest na minute czytani. Nawet gdybym codziennie zajął minute to chyba krzywdy to nikomu nie robi.
Podobno Pomysły mile widziane. Część z nich wprowadzona i kilku osobom się bardzo podoba:
Stakowanie, Siła przy naprawie eq, Info o obrażeniach - z jakiego zywiołu,
A to wszystko były takie PIERDOŁY. Takie no fajniej by było ale po co.

Co do spvp nie wszyscy tam są z myślą o wojnie i jak ktoś chce grać spokojnie myślę że może no chyba że to komuś zacznie przeszkadzać.
A jak uważasz ten czas za zmarnowany to nie pisz. Przyjdź na piwko pogadamy to Ci wszystko wytłumaczę.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem