Zobacz pojedynczy post
Stare 17-10-18, 20:57   #15
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosh Zobacz post
Mam propozycję, zaaplikuj sobie pavulon do prawej ręki i spróbuj wbić gwóźdź. Co z tego, że jesteś zręczny, skoro nie masz siły, by muchę zabić. Ja prowadzę warsztat i powiem Ci, że siła ma dużo większy wpływ niż zręczność, bo jak nie masz siły by klepać młotkiem przez 10 minut to zmęczenie sprawi, że nie trafisz w kowadło.
Chcesz realizmu? To niech zręczność wpływa na szansę zniszczenia młotka a siła na jakość naprawy. I w ten sposób wkurzysz i rycerzy i zwiadowców :P
Widziałeś kiedyś młotek płatnerski? Nie wiem czy wiesz, że pojęcia kondycja i siła to są dwa różne pojęcia. Żeby wyklepać blachę gumowym młotkiem, potrzebujesz siły czy zręczności? Pavulon? Widziałeś kogoś z 0 siły? Naprawdę musimy rozmawiać na tak niskim poziomie? Jeżeli ktokolwiek z was potrzebuje SIŁY, żeby posługiwać się młotkiem to naprawdę "shame on you". Jestem jak najdalej od czynienia altaronu realnym. Argumentuje to w ten sposób, tylko dlatego żeby pasowało wam do fabuły, która de facto jest za każdym razem wyciągana jak coś komuś nie pasuje. Ba! Nawet znajdą się tacy co gwoździe siłą wbijają. Bądźmy poważni.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem