Zobacz pojedynczy post
Stare 06-03-18, 23:59   #28
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Zacznijmy od tego co ty za prz******niem pier***lisz? zwróciłem uwagę wejścia na wodniki i się okazało ze był bug którego admini nie byli świadomi bo prócz mnie i Dacka ( UWAGA TO ZWIAD A NIE MAG ) nikt tam nie expi bo exp jest chu... ale oczywiście milion edycji temu tam sami wojowie siedzieli to na bank tam dalej 1.5 miliona na godzinę. Uwielbiam jak ludzie zabierają głos nie mając żadnego pojęcia o obecnej sytuacji :)
Zarobiłem mega kase xD sprzedałem 4 kruki i na serverze już nie ma innych zwiadów którzy by chcieli to kupić. PURE PROFIT.

50% mniejsze kryty ma zwiad od woja? także ciekawe, skąd te informacje tak z ciekawości? moje kryty 1.6k, Dacka 1.3k- 50% jakby nie patrzeć ( Pomijam fakt ze Dacek ma o 20 lvl mniej niz ja, wiec na logikę jeszcze z 5 skilli dista wbije )


Kruk ma spadać z profanów,Pokutników, lodowych? Spoko. to ja poproszę Szpona z kościanego smoka albo czegoś podobnego:)

Czemu Zwiad ma zdobywać prawie end game bron z gównianego moba? a ja muszę brać team 6 osobowy żeby zdobyć swoją?
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem