Zobacz pojedynczy post
Stare 19-01-22, 18:24   #20
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Cytat:
Napisałem dlaczego nie ma opcji "nie" zwyczajnie do pytania, która z opcji nie może być odpowiedzi NIE. jeżeli już to mogło by być żadnej.
Zacznijmy od tego że nie postawiłeś żadnego pytania. Ani w temacie, ani w pierwszym poście, ani w ankiecie. Jak najbardziej brak takiej opcji można uznać za manipulacje danymi. Przy operowaniu np. na procentach możesz wówczas powiedzieć że 100% ankietowanych poparło opcję odblokowania bonusu przy 10k/h(3x tyle na rybach zrobisz btw.)
Pomyśl że mi musiało się turbo nudzić żeby w ogóle tu zaglądać. A co dopiero napisać post. A kliknięcie checkobxa to sekunda.

Cytat:
Dobrze jednak powiedz mi co w tej opcji Ci się nie podoba ?
Nie wiem jak ty chodzisz, że rozgniatasz pszczoły albo sporej wielkości, trujące pająki. Większość węży zapewne też by ci się odwdzięczyła za nadepnięcie na nie.

Cytat:
Czemu twoim zdaniem jest zła ? Widzisz mi strata 15 minut Bonusa przeszkadza ponieważ z róznych powodów długo bywam w grze AFK i postać odstawiam do spania na 4-6 godzin i mając nie raz niecała godzine Bonusa jest to znacząca strata.
Podsumowując, często logujesz się żeby pograć kilka minut, i nie chce ci się odstawiać postaci do łóżka, jednocześnie nie pomyślałeś żeby np. nie zalogować się i zregenerować bonus stamke, dlatego należy zaangażować już zasypane robotą zasoby ludzkie projektu i to zmienić.
Zresztą, jeśli grasz tylko po kilka minut to jak zbijasz całe 2,5h staminy?
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem