Temat: [pvp] Changelog
Zobacz pojedynczy post
Stare 11-01-22, 15:26   #16
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
11/01/2022
Zaczynamg dostrzegać, że visko pela aluk ma dziwny przelicznik względe pozostałych czarów na altaronie, niepewnie siadamy do biurka przepisać w silniku sposób wyliczania dmg na podstawie skilla i lvla. Tracimy poczucie, że jest inny sposób na balans. Dostrzegamy, że magowie są od mid game równie twardzi co zwiadowca, a mają większy dmg aoe i taki sam punktowy. Dostrzegamy krzyki na forum, że przez lata spierdzieliliśmy wiele respów. Dostrzegamy, że magowie robią solo 2kk, najty 1,5kk, a zwiadowcy 1kk. Obiecujemy w 2 miesiące zbalansować wszystko, by talary były coś warte na long termie.
Podobno zwiadowca ekspi teraz conajmniej tak dobrze jak mag, ja nie wiem i ciężki mi w to uwieżyć, ale od buffa zwiadowcy nie grałem nim.
Ps. tak twierdził Rahilux i chyba Kyogre, pewnie sęk w buffie na szanse na kryta, oraz dodatkowej szansie na kryta ze skradania sie. Słyszałem też od Kyogra że czary zwiadka sie dobrze skalują z atak spidem broni, a orzeł ma chyba lepszy atak speed bazowy od słabszych kusz.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Wprowadzając zmiany sugerowaliśmy się tematem na forum oraz naszymi obserwacjami (podpartymi testem loota oraz analizą zdobywanego doświadczenia).

Jesteśmy otwarci na sugestie i wdzięczni za testy, jednak do wprowadzania zmian potrzebujemy informacji i konieczności zmian i konkretnego uzasadnienia propozycji - na tym polegają testy. Od Pana w zakresie orków otrzymaliśmy jedną (6 dni temu), która co prawda dała nam sygnał o potrzebie zmian, ale w bardzo ogólnikowy sposób.

Złota zbroja leci obecnie bardzo rzadko. Informacji o zaibatsu nie mieliśmy - poprawimy. Złote czy bitewne nogawice zostały z loota usunięte.
A co z Tizoną? Twórcy postanowili już nie przywiązywać wagi do takich rzeczy?
Przypomne co napisałem:
Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Imo Tizona również jest bronią mityczną w grze, dropi tylko ze Złotego Smoka i paru bossów. Nie jest jakaś broken, ale to taki rare item, bardzo ładny.
Dodanie jej do pospolitego moba psuje totalnie aure unikalności tego przedmiotu.
Myśle że takie detale i smaczki są bardzo ważne, myśle że do tej pory twórcy Altaronu to doskonale rozumieli.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 11-01-22 o 15:31
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem