Temat: Krytyk
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-05-11, 01:39   #2
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie wnikałbym w Twoje wywody o tej porze, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz... zarzuty wobec Slythii.

Cytat:
Gdyby nie to że te ostateczne słowo pojawia się na tyle rzadko, że możemy oczekiwać na nie, zazwyczaj ze strony Slythii.
Przetłumcz mi to z polskawego na polski. Spasiba.

Cytat:
I jeżeli ta Pani myśli że napisałem tutaj uszanowanie względem niej, to się grubo myli i bardzo dobrze wie dlaczego.
Myśli co myśli i to jej sprawa, nie Twoja. A stwierdzenie, że Twoja racja jest bardziej Twojsza niż mojsza, to już przerabiamy od wieków. ;)
Interpretację słów pozostaw jej osobie, nie oceniaj, bo tą samą miarą i Tobie odmierzą.

Cytat:
Korci mnie by napisać dlaczego, więc napiszę...
Korci mnie, żeby kopnąć Cię w dupę...

Cytat:
Nie uzasadnienia, Negatywne podejście, wręcz czasami dziecinne i nie poważne.
1. Nie uzasadnia - how you know that? Nie ma dłużej napisów na czerwono, a z tego co pamiętam, trzeba naprawdę troszeńkę mózgu, by wiedzieć za co ban/namelock. I sorry, jeśli potrzebujesz mieć 10x napisane za co ban, to nie miej pretensji... jak widzę że namelock za niewlaściwe imię dla "Noga Od Stołu" to nie wiem czemu ma być jeszcze komentarz. -.-

2. Negatywne podejście?! Ej, pitolisz teraz i to hardo, twardo. Może trafiłeś na sytuację, gdy setna osoba męczyła ją o fri itans czy sam byłeś tą osobą, nie wiem. Nie zdarzyło mi się jeszcze, by była dla kogoś niemiła czy negatywnie nastawiona, poza sytuacjami, gdy gracze sami z takowym do niej podchodzą.

3. Uchm. Znaczy co? Chcesz mieć 100% powagi i w pełni dorosłe odpowiedzi? No, admin też człowiek, imho, więc czemu niby ma udawać kogoś, kim nie jest? Ja też często nie zachowuje powagi i odpisuje żartobliwie na poważne pytania. Czasem trzeba by nie zostać ponurym smutasem, co narzeka na wszystko.

4. Wypowiedzi rażące w oczy? Przedstaw jakieś dowody, ja Cię proszę, bo aż mnie zaciekawiłeś teraz co takiego ta podła, zła baba pisze. ;)

Ogólnie ciekaw jestem choć cienia dowodu na wszystkie powyższe zarzuty.

Sorry misiek, ale dla mnie cały ten punkt o złej, niedobrej Slythii to bajka, którą można wsadzić właśnie na jedną półkę z tymi wszystkimi tematami o niej.
Jest najaktywniejszym MG, często pomaga, odpowiada na pytania, pilnuje porządku. I wiesz co? Ma życie osobiste. Zastanów się czasem, czy sam spełniłbyś swoje chore oczekiwania, zamiast płakać jaka to administracja jest gUpia, że ją wzięła.

Tyle ode mnie. Czekam na jakiekolwiek racjonalne zarzuty poparte dowodami, do których da się odnieść. Mogą to być nawet screeny.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem