Zobacz pojedynczy post
Stare 03-11-14, 20:48   #19
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Ty nie rozumiesz Merv, tu chodzi o stopniowanie siły potworów, która jest wyjebana w kosmos. Wchodzisz... zabijasz haubaka, myślisz że jakieś gówna tam się respią, idziesz dalej enty/drzewce, myślisz spoko easy. Wbijasz na samą górę, jeb praojciec ściąga Cię na hita, POZDRO 600!
Przecież jest to stopniowanie... Marek napisał Ci i sam wiesz jak to wygląda. W końcu muszą być potwory te silne.
Chcesz, by przed każdym potworem bijącym więcej niż x była ustawiona tabliczka "UWAGA! SILNY POTWÓR", potem kolejna "SERIO, UWAGA, PADNIESZ!", potem wyskakuje ci komunikat na czerwono "NIE IDŹ DALEJ, BO ZGINIESZ!!!", potem wywala cię z gry, byś miał chwile na przemyślenie, a jak i tak zrobisz krok do przodu i zginiesz to nic nie stracisz, bo przecież nie wiedziałeś co tam będzie!

Ależ brednie piszecie, zastanówcie się czasem, zamiast hejtować byle po co, byle by było, bo tak trzeba. Akurat po niektórych z Was spodziewałem się troszku więcej rozumku a tego okazało się, że macie jak u Kubusia Puchatka. Miodek dać?

W grę wpisane jest ryzyko, jak się nie podoba, to polecam grę w rysowanie prostokątów na pulpicie windows. Tam nigdy nie przegrasz.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem