Zobacz pojedynczy post
Stare 23-09-13, 22:30   #19
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Jak widać tutaj, Altaron otoczony jest zewsząd górami. Cała gra osadzona jest w klimacie wszechobecnej wojny o której przypominają nam wszelakie zadania i NPC.
Na mapie widać kilka rzek, za Raindarem, Bekalelu oraz Obozem Bagnów. Nie zwiedziłem całej mapy tak więc nie jestem w stanie powiedzieć czy cokolwiek jest idąc wzdłuż tych rzek za granicami tych miejsc. Jednak jeżeli nie ma, to na myśl przychodzi mi rozszerzenie mapy za którąś rzeką.

Za Raindarem mogłaby powstać pustynia.
Pustynia dlatego ponieważ idąc nią w stronę Neolithu czeka nas długa droga i wielu śmiałków próbujących dotrzeć na piechotę do Neolithu dopadały stwory w Raindarze gdzie spotykała ich śmierć, a dopiero po długim czasie opracowano sposób jakiegokolwiek transportu między pustynią a Neolithem.
Wygląd:
Piach, piach i jeszcze raz piach. Piaskowe zamiecie, wyniszczone pustynne miasto, kilka głównych szlaków i wydmy. Raz na jakiś czas oazy w których można byłoby zdobyć pożywienie, miejsce w których alchemik mógłby zrobić mikstury, a mag runy. Jakiś obszar wulkaniczny. Teren od nizinnego przez wyżynny po górzysty przy granicy z Raindarem gdzie ziemia wypłowiała przez wszechobecną śmierć przechodziłaby diametralną zmianę.
Potwory (patrząc po wyglądzie):
- Kobra
- Skorpion
- Larwa
- Czerw
- Czerw Królewski
- Bandyta
- Piaskowa Hydra
- Gargantuan
- Najemnik

Oprócz tego nowe rodzaje już istniejących potworów:
- Skoro jest Piaskowa Hydra to może też być Piaskowy Smok.
- Nowy rodzaj Trollów np. Troll Wydmiasty
- Nowa rasa - Barchany. Moc pokroju rasy olbrzymów.
- Nowy boss - Wydmisko.
- Wielbłądy pełniące taką samą funkcję jak Rogacze.
- Coś na styl Żywiołaków jednak piaszczyste o nazwie Anekumen
- Coś na styl Knurzego jeźdźca, jednak byłby to np. Dezerter na Wielbłądzie.
- Rozwijając fabułę może Pustynny Abitańczyk

Uważam również, że na pewno powinny być wypełnione miejsca na aktualnej mapie, gdzie można byłoby zrobić całkiem ciekawe respy/miejsca z nowymi questami.
Wyrosuaw jest nieaktywny