Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-22, 15:42   #13
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafx Zobacz post
Też jestem na nie. Dzienne powinno właśnie się robić po spaleniu bonusu ...
Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Robisz jednostronny temat w propozycjach i nie dajesz nikomu możliwości się z Tobą nie zgodzić czy to w ankiecie czy przy wyrażaniu własnej opinii nt. propozycji.
Ze względu jak powyżej nie zgodzę się z twoim zdaniem. Kolega Rafx nie napisał ja robię czy lepiej jest robić ale napisał że tak się powinno.

Widzisz brak opcji Nie w ankiecie był zamierzony i spełnił swoją funkcję. Ten kto jest na nie komentuje i pisze dlaczego czego nie było w poprzednim temacie tam było nie bo nie.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Zresztą ile tej staminy stracisz bijąc żuki? Masz jej łącznie 2,5 godziny a ona daje tylko 20% więcej expa.

Wniosek jest jeden, nie bij żuków.
Wbrew pozorom całkiem sporo.

Co do sugestii po to one są aby zaproponować zmiany które mogą wnieść jakąś wartość. Głupio jest słuchać jak gracze mówią że nie bo to za dużo roboty. Miałem okazję pewne pomysły pokazywać pregusi w trakcie testów i sie okazywało że pewne rzeczy można było wprowadzić momentalnie a inni mówili że to mnóstwo pracy. Inne banalne z założenia wymagały by większych zmian. Od tego jest Administracja. Ja sugeruję a oni znając możliwości mogą przecież odpowiedzieć ciekawe ale trudne, nieciekawe, warte wprowadzenia.

Gdy pisałem o Stackowaniu się itemów (2xclick z Ctrl) to każdy mówił że to zbytnie ułatwienie że gra na tym straci. Wprowadzono i jakoś nie widzę żeby gra na tym ucierpiała.
Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ja uważam, że robienie misji dziennych na sezonie jest trochę bez sensu, ale co tam :P
Czemu tak sądzisz. Masz misje na złotą rybke. Czy szybkie misje Wojowników. Karawany. Ich zrobienie to 15-20 minut czasem 30, a dostajesz około 30-50% levela. Poza tym to okazja na dodatkowe PN.
Inna sprawa misje Elementalistów czy Kapliczki. Te ostatnie po dodaniu nowych są zupełnie bezsensowne. Należało by zróżnicować ilość EXP względem trudności.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem