Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-18, 16:47   #15
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Temat był wiele razy poruszany (bez skutku) nawet sam miałem okazję o tym pisać, mniejsza. Nie wiem jak teraz ale edycje temu miałem okazję grać wojem duchem ele a 2 edycje temu wojem nekro alchem powiem tak woj nekro alch to gowno jedyna sytuacja w pvp gdzie jest bardziej wytrzymały to jak to otocza wrogowie i będzie mógł wysysac z nich życie ale pewnie przy obecnej ilości graczy to nie możliwe haha. Podsumowujac duchowny exp wszędzie moze blokować bez sio nekrokanta rekinolaki/górskie/ mnichy i od 200 z setem na mrok 36% starsze smoki. Pamiętam jak się jaralem kiedyś że wbilem lvl na wysysanie Hp z mobow po czym się rozczarowalem że nie mogę wysysac z połowy potworów. Na moim kanale "Wojtek krawczyk" można obejrzeć filmiki z exp nekro alch ja od siebie mówię że subprofa chujowa.

2kk na topowym secie topowych skillach i 250 lvlu niby fajnie ale wątpię żeby ktoś tak miał nerko to sZajs może i kręci jakis exp ale No naprawdę cała gre męczyć górskie lub starsze smoki co przy obecnej edycji raczej nie możliwe.
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem